VB Computer Shop Online   

   StarTech netwerk bekabeling Paginanr: 2ADC0000
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:
Klik hier voor meer artikelen van StarTech.com

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Netwerk bekabeling
STTRJ45COUPLER RJ45 Inline coupler 3,03UK
STTRJ45SPLITTER 2-to-1 RJ45 Splitter Cable Adapter - F/M 10,83
STTROLLOVER Cisco Console Rollover Adapter for RJ45 Ethernet Cable M/F 4,39UK
STTROLLOVERMM6 6 ft Cisco Console Rollover Cable - RJ45 Ethernet M/M 6,60
 
    Cat 5e netwerk bekabeling
 
    Cat 6 netwerk bekabeling
STTC6ASPAT10BL 10 ft Cat 6a Blue Shielded Molded 10 Gigabit RJ45 STP Cat6a13,38
 Patch Cable 
STTC6ASPAT10GR 10 ft Cat 6a Gray Shielded Molded 10 Gigabit RJ45 STP Cat6a13,38
 Patch Cable 
STTC6ASPAT14BL 14 ft Cat 6a Blue Shielded Molded 10 Gigabit RJ45 STP Cat6a12,98
 Patch Cable 
STTC6ASPAT14GR 14 ft Cat 6a Gray Shielded Molded 10 Gigabit RJ45 STP Cat6a12,98
 Patch Cable 
STTC6CROSSOVER Gigabit CAT 6 to Crossover Ethernet Adapter 7,78UK
STTC6PATCH50GR 50 ft Cat 6 Gray Molded RJ45 UTP Gigabit Cat6 Patch Cable -14,22
 50ft Patch Cord 
STTN6PATCH100BK 100 ft Black Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 100ft Patch Cord21,29
STTN6PATCH100BL 100 ft Blue Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 100ft Patch Cord21,29
STTN6PATCH100GN 100 ft Green Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 100ft Patch Cord21,29
STTN6PATCH100GR 100 ft Gray Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 100ft Patch Cord21,29
STTN6PATCH100OR 100 ft Orange Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable -21,29
 100ft Patch Cord 
STTN6PATCH100PL 100 ft Purple Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable -21,29
 100ft Patch Cord 
STTN6PATCH100RD 100 ft Red Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 100ft Patch Cord21,29
STTN6PATCH100WH 100 ft White Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 100ft Patch Cord21,29
STTN6PATCH100YL 100 ft Yellow Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable -21,29
 100ft Patch Cord 
STTN6PATCH50WH 50 ft White Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 50ft Patch Cord12,07
STTN6PATCH75BK 75 ft Black Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 75ft Patch Cord18,30
STTN6PATCH75BL 75 ft Blue Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 75ft Patch Cord18,30
STTN6PATCH75GN 75 ft Green Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 75ft Patch Cord18,30
STTN6PATCH75GR 75 ft Gray Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 75ft Patch Cord18,30
STTN6PATCH75OR 75 ft Orange Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 75ft Patch Cord18,30
STTN6PATCH75PL 75 ft Purple Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 75ft Patch Cord18,30
STTN6PATCH75RD 75 ft Red Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 75ft Patch Cord18,30
STTN6PATCH75WH 75 ft White Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 75ft Patch Cord18,30
STTN6PATCH75YL 75 ft Yellow Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 75ft Patch Cord18,30
STTWIRC6PATBLRL 1000ft Roll Blue Stranded Cat 6 Patch Cable 208,00
STTWIRC6PATGRRL 1000ft Roll Gray Stranded Cat 6 Patch Cable 182,00
 
 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Fiber Converters
STTMCM110SC2EU 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet Media Converter SC 2 km 55,44
STTSFPSXMM Gigabit 850NM MM SFP Fiber Optical Transceiver - LC 550M 45,11UK
 
    Fiber kabels
STT50FIBLCLC1 1m MultiMode 50/125 Duplex Fiber LC - LC 12,87
STT50FIBLCLC10 10m MultiMode 50/125 Duplex LC - LC 16,49
STT50FIBLCLC15 15m MultiMode 50/125 Duplex LC - LC 20,12
STT50FIBLCLC2 2m MultiMode 50/125 Duplex LC - LC 14,05
STT50FIBLCLC3 3m MultiMode 50/125 Duplex Fiber Patch Cable LC - LC 11,55
STT50FIBLCLC30 30m MultiMode 50/125 Duplex Fiber LC - LC 29,56
STT50FIBLCLC5 5m MultiMode 50/125 Duplex LC - LC 13,89
STT50FIBLCSC1 1m MultiMode 50/125 Duplex Fiber Patch Cable LC - SC 12,18
STT50FIBLCSC2 2m MultiMode 50/125 Duplex Fiber Patch Cable LC - SC 12,87
STT50FIBLCSC3 3m MultiMode 50/125 Duplex Fiber Patch Cable LC - SC 14,05
STTA50FBLCLC2 2m 10 Gb Aqua MultiMode 50/125 Dup LC - LC 14,38
STTA50FBLCSC2 2m 10Gb Aqua Mm50/125 Duplex LSZH LC-SC 12,18
STTFIBLCLC1 1m MultiMode 62.5/125 Duplex LC - LC 12,87
STTFIBLCLC2 2m MultiMode 62.5/125 Duplex LC - LC 14,05
STTFIBLCLC3 3m MultiMode 62.5/125 Duplex LC - LC 14,73
STTFIBLCLC5 5m MultiMode 62.5/125 Duplex Fiber Patch Cable LC - LC 12,98
STTFIBLCSC1 1m MultiMode 62.5/125 Duplex Fiber Patch Cable LC - SC 12,52
STTFIBLCSC2 2m Mm 62.5/125 Duplex Fiber LC - SC 12,87
STTFIBLCSC3 3m MultiMode 62.5/125 Duplex LC - SC 14,05
STTFIBLCST1 1m MultiMode 62.5/125 Duplex LC - ST 12,18
STTFIBLCST2 2m Mul 62.5/125 Duplex LC - ST 13,20
STTFIBLCST3 3m MultiMode 62.5/125 Duplex LC-ST 14,05
STTSMFIBLCSC1 1m Single Mode Duplex LC-SC 14,01


Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 20-OKT-2021 om 09:55:46.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2021 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.